LifeStyle

Ciekawa codzienność

Jak działem się w 2016r.?

Ho ho ho! Święta i Nowy Rok już bardzo blisko. Czas więc na tradycyjne już podsumowanie roku. Działo się u mnie naprawdę dużo!

Same Dobre Rzeczy #27

Zapraszam Was do przeczytania mojego podsumowania listopada. Jest to ostatni wpis z serii: Same Dobre Rzeczy.

Same Dobrze Rzeczy #26

Październik okazał się jednym z najbardziej pracowitych miesięcy w tym roku. Były chwile radości, ale także kryzysy i momenty, w których chciałem to wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady.

Same Dobre Rzeczy #25

To podsumowanie miesiąca jest chyba rekordowo opóźnione, bo mija już pierwszy tydzień października. Ale mam ku temu swoje powody (i to nie byle jakie!), które wreszcie zdradzam Wam w tym wpisie.

Same Dobre Rzeczy #24

Sierpień za nami. Czas więc na tradycyjne podsumowanie miesiąca. 

Same Dobre Rzeczy #23 - Podsumowanie miesiąca

Nie pamiętam kiedy miałem okazję publikować podsumowanie tak świetnego miesiąca. Działo się tyle, że nie nadążałem z pisaniem bloga. Możecie więc potraktować niniejszy tekst jako zapowiedź tego, o czym będę opowiadał Wam w sierpniu.

50 rzeczy, które powinieneś zrobić w te wakacje

Wakacje to świetny okres, który można sobie wesoło przebimbać lub wykorzystać w kreatywny sposób. Przeżyć coś ciekawego, nauczyć się nowych rzeczy lub zebrać świetne wspomnienia. Dzisiaj o tym jak nie zmarnować wakacyjnego czasu.

Same Dobre Rzeczy #22

Czerwiec za nami. Czas więc na kolejne podsumowanie tego, co działo się u mnie przez ten miesiąc Jak poszło mi z planami, które założyłem sobie w maju?

Same Dobre Rzeczy #21

Maj był moim miesiącem – i to nie tylko z nazwy. Działo się bardzo dużo i czuję się nakręcony do działania jak nigdy!