Misz Masz

Miks wszystkiego

Co przeczytać i obejrzeć? 8 propozycji książkowo-serialowych na zimowe wieczory

Na dworze zimno, ponuro, a w dużych miastach dodatkowo smogowo. To idealny czas na nadrobienie zaległości książkowych i serialowych. Dzisiaj 8 propozycji na długie, zimowe wieczory.

Nadeszło nowe!

Jak widać, nastąpiły dość spore zmiany w wyglądzie bloga. Rozejrzyjcie się po nim i zobaczcie, jak urządziłem wszystko na nowo.

Przeczytane / obejrzane w ostatnim czasie

Zauważyłem, że od dawien dawna (od sierpnia!) nie wrzucałem recenzji żadnych książek, filmów czy seriali. Czas więc nadrobić zaległości. Jeżeli szukacie czegoś do poczytania lub obejrzenia, to zapraszam do wpisu.

Blogi, które czytam, czyli SHARE WEEK 2016

Właśnie ruszyła kolejna edycja SHARE WEEK. Czas więc na moje tegoroczne typy. Kogo czytam?

5 pomysłów na pamiątki z podróży

Wszyscy podróżujący, nawet typowo turystycznie, mają ten sam problem – pamiątki. Przychodzi podczas wyjazdu sądny dzień, kiedy trzeba iść na kramy i kupić coś dla rodziny czy dla znajomych, bo przecież słabo wrócić do Polski z pustymi rękami. Co więc wybrać, jak na wszystkich straganach jest ten sam badziew?

Tapeta na listopad

W październiku tak się działem, że zanim zauważyłem, że nie ma tapety, była już połowa miesiąca. Dostałem od Was sporo komentarzy z pytaniem o nią, co bardzo mnie ucieszyło. Nie sądziłem, że faktycznie tyle osób ustawia moje propozycje na swoim pulpicie.

Podróż do wnętrza Internetu #2

Para z wielkiej, ciężkiej lokomotywy buchała mocno. Maszynista niecierpliwił się i chciał już ruszać w podróż. Ostatni podróżni, z ciężkimi walizkami i plecakami wchodzili do wagonów. Zajmowali miejsca w przedziałach i ruszali w podróż do wnętrza Internetu.

Tapeta na wrzesień

Zawsze pod koniec miesiąca robię porządki na komputerze. Ogarniam rzeczy w folderach, część plików archiwizuję na dysku zewnętrznym, zdjęcia wrzucam do chmury. A na pulpit ustawiam nową, piękną tapetę.

5 powodów, dla których jeżdżę na Woodstock

Woodstock – temat rzeka. Ilu fanów, tylu krytyków. Zazwyczaj chwalą ci, którzy byli i jeżdżą regularnie. Krytykują ci, którzy na woodstockowej ziemi nogi nie postawili.