Sport

Aktywne życie

Kajakiem po Nidzie – pomysł na aktywny weekend

Jeżeli szukacie pomysłu na to, co zrobić z wolnym weekendem, a chcecie, żeby było aktywnie, ciekawie i na świeżym powietrzu, to już szukać nie musicie. Kajaki są Waszym najlepszym wyborem.

Sponiewierałem się jak świnia!

Błoto, woda, zmęczenie i tortury psychiczne – tak wyglądał mój udział w Runmageddonie w Myślenicach. 

W poszukiwaniu prawdziwej zimy – narty biegowe w Szwajcarii

Niby już wszyscy marzymy o wiośnie, ale jest mi trochę smutno, że od lat w Polsce nie mamy prawdziwej zimy: ze śniegiem, lodem i zaspami. Tęskniłem za takim widokiem, jednak nie sądziłem, że jeszcze w tym roku uda mi się go doświadczyć.

Poszukiwania biegowej inspiracji – Bieg Granią Tatr okiem kibica

W ostatni weekend wybrałem się w Tatry. Trochę po to, żeby pochodzić po górach, a trochę – żeby popatrzeć na FlexiStav Bieg Granią Tatr okiem kibica. Poobserwować i poszukać inspiracji, bo od jakiegoś czasu mam włączoną blokadę na bieganie.

8 powodów, dla których Cracovia Maraton był wyjątkowy

19 kwietnia pokonałem Cracovia Maraton. Był to już mój 7 bieg na tym dystansie, więc jakoś emocjonalnie tego nie przeżyłem, ale mimo wszystko był to dla mnie maraton wyjątkowy – ze względu na 8 rzeczy.

26-letni Michale

Lubię mieć urodziny. Nie dlatego, że dostaję setki życzeń na Facebooku i ten dzień po prostu jest lepszy, ale dlatego, że jest to dobry powód do przemyśleń.

Pokonaj ze mną swój maraton

Może potrzebujesz jakiegoś ciekawego wyzwania na przyszły rok? Jeżeli tak, to nadarza się dla Ciebie świetna okazja, żeby zrobić coś przeaktywnego, zmienić czyjeś życie i świetnie się przy tym bawić.

Finał Akcji 42 Do Szczęścia

Od początku roku bębniłem na blogu o 42 Do Szczęścia. To akcja charytatywna, którą współorganizuje z paczką znajomych. Winny wam jestem więc małe podsumowanie oraz informacje ile kasy udało nam się zgromadzić.

Jesteś rzeźnikiem swojego losu

Z uśmiechem na twarzy i bolącym kolanem siadam do komputera, by zdać Wam relację z Biegu Rzeźnika – ponoć jednego z najtrudniejszych biegów w Polsce, który udało mi się ukończyć w ostatni weekend. Świetna przygoda, ale i duże wyzwanie…