Sport

Aktywne życie

Lubię się ruszać i ciężko wysiedzieć mi na miejscu. Regularnie próbuje nowych aktywności. Kiedyś zamarzyłem, żeby pobiec w maratonie. Przygotowałem się przez jakiś czas i w końcu wystartowałem. Cel udało mi się osiągnąć a przy okazji znalazłem nową pasję, bo przez kolejne kilka lat biegałem dalej. Pokonałem 8 maratonów, a później poszedłem dalej – w biegi ultra oraz te z przeszkodami.

Próbuje też innych aktywności. Przez 5 lat trenowałem parkour, uwielbiam jeździć rowerem, wspinać się czy grać w piłkę.  Sport odgrywa u mnie ważną rolę.

TransGranCanaria Trail - 47 km po hiszpańskiej wyspie! Nigdy więcej!? Moje wrażenia z biegu

Kryzys złapał mnie na około 18 kilometrze. Nigdy nie przydarzyło mi się to tak wcześnie! O co chodzi!? W głowie jednak miałem już to, że dobiegam do miasteczka, w którym będzie punkt odżywczy. Zjem coś, napije się coli – jakoś to będzie – analizowałem w głowie i liczyłem kolejne kroki.

Zrobiłem IronMan 70.3! [SPEŁNIONE MARZENIE]

Na swojej liście marzeń, którą kiedyś stworzyłem miałem pozycję „Ukończyć Ironman 70.3”. Wiedziałem, że kiedyś przyjdzie czas na realizację tego celu no i wreszcie udało się. Dziś opowiem Wam jak wyglądały zawody i jak wyglądała moja droga do realizacji tego planu.

Jak wyglądał mój pierwszy triathlon? [VLOG!]

No i zrobiłem swój pierwszy triathlon. Planowałem swój debiut od początku roku i poświęciłem kilka miesięcy na regularne treningi. Byłem cholernie ciekaw czy mi się spodoba. Jak było? Zapraszam Was na relacje w formie video.

Wstałem z kanapy

Drodzy Czytelnicy! Piszę do Was, bo chcę się do czegoś przyznać. Do czegoś, czego bardzo żałuję i za co jest mi wstyd… Przez ostatni rok całkowicie się zapuściłem – przestałem się ruszać i uprawiać sport.

Kajakiem po Nidzie – pomysł na aktywny weekend

Jeżeli szukacie pomysłu na to, co zrobić z wolnym weekendem, a chcecie, żeby było aktywnie, ciekawie i na świeżym powietrzu, to już szukać nie musicie. Kajaki są Waszym najlepszym wyborem.

Sponiewierałem się jak świnia!

Błoto, woda, zmęczenie i tortury psychiczne – tak wyglądał mój udział w Runmageddonie w Myślenicach. 

W poszukiwaniu prawdziwej zimy – narty biegowe w Szwajcarii

Niby już wszyscy marzymy o wiośnie, ale jest mi trochę smutno, że od lat w Polsce nie mamy prawdziwej zimy: ze śniegiem, lodem i zaspami. Tęskniłem za takim widokiem, jednak nie sądziłem, że jeszcze w tym roku uda mi się go doświadczyć.

Poszukiwania biegowej inspiracji – Bieg Granią Tatr okiem kibica

W ostatni weekend wybrałem się w Tatry. Trochę po to, żeby pochodzić po górach, a trochę – żeby popatrzeć na FlexiStav Bieg Granią Tatr okiem kibica. Poobserwować i poszukać inspiracji, bo od jakiegoś czasu mam włączoną blokadę na bieganie.

8 powodów, dla których Cracovia Maraton był wyjątkowy

19 kwietnia pokonałem Cracovia Maraton. Był to już mój 7 bieg na tym dystansie, więc jakoś emocjonalnie tego nie przeżyłem, ale mimo wszystko był to dla mnie maraton wyjątkowy – ze względu na 8 rzeczy.