Pozostałe

Idą zmiany! Pomóż mi zdecydować co dalej i wypełnij ankietę!

W ostatnim czasie zrobiłem sobie krótką przerwę od blogowania. W okresie letnim pojawiły się dosłownie dwa wpisy na blogu, a i w mediach społecznościowych było mnie mało. I muszę powiedzieć, że bardzo mi z tym dobrze!

Wejście na Mnicha! Wypad, który dał w kość!

Październik tuż tuż, a ja dogrzebałem się ostatnio do zdjęć z lipca, kiedy to wybrałem się na Mnicha w Tatry. To był piękny dzień w górach, pełny solidnego wymęczenia.

Wstałem z kanapy

Drodzy Czytelnicy! Piszę do Was, bo chcę się do czegoś przyznać. Do czegoś, czego bardzo żałuję i za co jest mi wstyd… Przez ostatni rok całkowicie się zapuściłem – przestałem się ruszać i uprawiać sport.

Mój pierwszy mototrip – mikroprzygoda minuta po minucie

Jesienią ubiegłego roku (2018) zdałem prawo jazdy na motocykl. Gdy robiłem kurs, marzyłem o tym, że kiedyś będę podróżował właśnie w ten sposób. Swojej maszyny jeszcze się nie dorobiłem, ale postanowiłem sprawdzić „jak to jest” i wypożyczyłem motocykl na weekend. To był mój pierwszy motocyklowy trip. W dwa dni zrobiliśmy ponad 400 km.Niby nie dużo, ale jak na debiut to całkiem nieźle. Jak było podczas wyjazdu?

Tak działem się w listopadzie - podsumowanie miesiąca

Za oknem leży już biały puch. Powietrze w Krakowie diametralnie się popsuło, a wyjście bez czapki jest niemalże niemożliwe. Oznacza to jedno - zakończył się listopad i przyszedł grudzień. Czas więc na podsumowanie miesiąca.

Wziąłem udział w Mordowniku – mikroprzygoda minuta po minucie

 Krzaki, pokrzywy, lasy, rzeki. W ciągu kilkunastu godzin zrobiliśmy około 50 km po górach. Taki intensywny wysiłek zawsze poprawia mi humor. Po kilku dniach, gdy już uzupełnię spalone kalorie, a nogi odpoczną, dostaje jakiegoś dziwnego przypływu energii i motywacji.

Długa przesiadka? Sprawdź, co zrobić z czasem i jak nie zanudzić się na śmierć

Wszyscy kochamy tanie loty – bo są tanie. Często jednak (choć też nie zawsze) wiążą się one z długimi przesiadkami. Jak wykorzystać czas spędzony na lotniskach? Spisałem swoje porady i sposoby na przeżycie długiej podróży.

5 pomysłów na majówkę „na ostatnią chwilę”

Długi weekend majowy zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz, jak go spędzić? Dzisiaj 5 pomysłów na ciekawe i tanie wyjazdy – dla tych, którzy jeszcze nie mają planów.

Pierwszy powiew Azji – Kuala Lumpur

Zawsze uwielbiam pierwsze dni w Azji. Zwłaszcza gdy przylatuje na miejsce z zimnej, zachmurzonej Polski. Człowiek wychodzi z lotniska i od razu dostaje w pysk ciepłym, tropikalnym powietrzem. Uwielbiam!