LifeStyle

Ciekawa codzienność

Same Dobre Rzeczy – s02e04

Kwiecień za nami. Zgodnie więc z noworocznym postanowieniem, publikuje podsumowanie, z zestawieniem ciekawych rzeczy, które działy się w minionym miesiącu. A to był bardzo ciekawy miesiąc, w którym wszystkiego było po trochu. Były podróże te dalekie (Gruzja) i bliższe (Beski Żywiecki). Była praca, ale też świąteczny odpoczynek. Dodatkowo, mam dla Was 2 filmy i jedną książkę do polecenia. Zapraszam!

Koniec Volvo. Hołd dla mojego pierwszego samochodu

Pod koniec ubiegłego roku przyszło pożegnać mi się z moim samochodem. Po 23 latach posługi odeszło „Stare Volvo”. Auto z duszą. Szatan, nie samochód. Mimo, że psuł się jak szalony, mimo, że niektórzy kpili z niego, to ja ZAWSZE wsiadałem za kółko z dumą i satysfakcją  :)  Przez ostatnie kilka lat dawał mi naprawdę dużo radości.

Same Dobre Rzeczy – s02e03

Minął kolejny miesiąc. Czas więc na podsumowanie marca. Tradycyjnie, podsumowuje co dobrego i ciekawego się u mnie działo oraz pokazuje Wam ciekawe filmy lub książki, na które natrafiłem. No to lecimy!

Same Dobre Rzeczy – s02e02

Zgodnie z postanowieniem, ze stycznia wróciłem z serią „Same Dobre Rzeczy”, które są moim podsumowaniem danego miesiąca. Czas więc na drugi odcinek czyli podsumowanie lutego.

Same Dobre Rzeczy - s02e01

Nowy rok, nowy miesiąc – nowe doświadczenia. Po ponad półrocznej przerwie wracam z podsumowaniami miesiąca. Początek 2019 przyniósł u mnie świetną energię i dużo aktywności. Jakoś złapałem bardzo dobrą falę i czuje, że będę na niej długo płynął. Co ciekawego się działo?

Tak działem się w 2018 r. – podsumowanie roku

Rok dobiega końca. Czas więc na podsumowanie tego, co działo się u mnie przez ostatnie 12 miesięcy.

Zdałem prawko na „motor” – Jak wyglądał kurs i egzamin?

Parę ładnych lat temu powiedziałem sobie, że na 30. urodziny kupię motocykl. Ba, nawet gdzieś napisałem to na blogu, ale za nic w świecie nie mogę odkopać tego wpisu. Wtedy ten cel wydawał mi się tak odległy. Jednak czas płynie i nagle okazało się, że mam już 29 lat, a nie posiadam nawet prawa jazdy na kategorię A. Postanowiłem więc, że w tym roku to zmienię!

Podsumowanie wakacji – Jak wykorzystałem ten czas?

Kilka miesięcy temu (22 czerwca) napisałem na blogu tekst pt. „To będą moje najlepsze wakacje”. Postanowiłem, że wykorzystam to lato najlepiej, jak się da. Wymyśliłem sobie kilka inspiracji i pomysłów na ciekawe aktywności. Jak mi poszło?

„Podróże pod gwiazdami”, czyli jak zrobiliśmy imprezę w Bieszczadach

W drugi weekend sierpnia zorganizowaliśmy małą imprezę w Bieszczadach. W sumie to początkowo faktycznie miała być mała, ale przyjechało duuużo ludzi. Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania!