LifeStyle

Ciekawa codzienność

„Podróże pod gwiazdami”, czyli jak zrobiliśmy imprezę w Bieszczadach

W drugi weekend sierpnia zorganizowaliśmy małą imprezę w Bieszczadach. W sumie to początkowo faktycznie miała być mała, ale przyjechało duuużo ludzi. Nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania!

Tak działem się w czerwcu – podsumowanie miesiąca

Nie wiem czemu, ale czerwiec upłynął mi bardzo szybko. Nawet nie zauważyłem, kiedy zaczął się lipiec. Tradycyjnie więc czas na podsumowanie ubiegłego miesiąca.

To będą moje najlepsze wakacje

Wakacje zawsze były dla mnie okresem magicznym. Pamiętam te chwile, gdy odbierałem świadectwo, wracałem do domu i zaczynały się 2 miesiące beztroski. Czas grania w piłkę, biegania po lesie, imprez, ognisk, wyjazdów...

Tak działem się w maju – podsumowanie miesiąca

Kolejny miesiąc życia za mną. Sprawdźmy, więc co dobrego działo się w moim życiu w maju. A maj to przecież mój miesiąc, choćby z nazwy!

Tak działem się w kwietniu – podsumowanie miesiąca

Kwiecień za nami. Tradycyjnie więc robie podsumowanie tego, co działo się u mnie dobrego w ostatnim miesiącu. Niestety, znów robię to podsumowanie z lekkim opóźnieniem, ale musicie mi wybaczyć - długi weekend majowy mnie kompletnie pochłonął.

Tak działem się w lutym i marcu – podsumowanie ostatnich dwóch miesięcy

Zgodnie z blogową tradycją, mam dla Was podsumowanie miesiąca. Od dawna spisuje wszystkie dobre rzeczy, które działy się u mnie w ostatnim czasie. Wyjątkowo, tym razem podsumuje dwa ostatnie miesiące.

Tak działem się w styczniu - podsumowanie miesiąca

Z lekkim opóźnieniem publikuje moje podsumowanie stycznia. Mam jednak swoje wytłumaczenie – ostatnie dni miesiąca spędziłem w Bieszczadach i ograniczałem mocno Internet. Co ciekawego zrobiłem w tym miesiącu?

Szukam rytmu życia

– Maju, gdzie kolejna podróż? – to jedno ze standardowych pytań, które słyszę, gdy spotykam kogoś znajomego. Ludzie przyzwyczaili się, że zawsze mam jakiś plan i w głowie kolejną podróż.

Jak działem się w 2017 r.?

Blog ten prowadzę od ponad 9 lat. To mój sposób na motywowanie się do prowadzenia ciekawego życia. Od dawien dawna robię podsumowania roku – lubię sprawdzać, co dobrego wydarzyło się w moim życiu. Tradycyjnie więc zapraszam na podsumowanie minionego roku.